Karşında Hiperstar!

Zaman buldukça göz attığım magazin programlarından öğrediğim kadarıyla Gülben Ergen ablanın 'şah damarım' mevzusu varmış. Sevgilisine teması 'aşkımsın limonata, aşkımsın çikolata' olan bir mesaj atarken magazinci abiler ablalar varmış orada, yakalamışlar ablamızı. Bunun üzerine kendimi bildim bileli fanı olduğum müzik dahisi Ajdar hemen bir şarkı yapmış şah damarım diye. Mesajı kullanmış şarkı sözlerinde. 

Şarkıyı dinlemek isteyenlere: http://www.youtube.com/watch?v=S0Xf7bh7gS0*Peki kimdir bu Ajdar, neyin nesidir, kimin amca oğludur?

Hiperstarım Ajdar, tam adıyla Ajdar Anık 1973 Mardin doğumludur. Zaten bunu kara gözünden, kara kaşındanda anlayabilirsiniz. Aslında Ajdar Trakya Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunudur. Yani Ajdar'ın vücudu ne kadar iyiyse zekasıda o kadar iyi. Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, James McAvoy halt etmiş yanında.*Ajdar Anık'ın Tarzı
Sevgilim, cancağzım Ajdar takım elbisesiyle her türlü hareketi yapan ünlülerden. Ajdar'ın en sevdiğim özelliği ise kemeri ölümüne sıkıp göbeği pörtletmesi.  Ayrıca bir de hayata küsmüş saçları var tabi. Saçlar jölelenir, geriye yapıştırılır, kel kısımlar saklanır.  Sevimli gülüşleri, hint-arap karışımı dans figürleriyle Ajdar gönlüme taht kurmuştur. En büyük idolüm olan Ajdar'dan başka aşkım olamaz olmayacak. 

Biliyorum, bir gün herkes Ajdar fanı olacak...

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Bil işte.Ben.Galiba.sana aşık oluyorum..

Ağlıyorsundur belki diye düşünüp,ağlıyorum ben de

Ölmüyor insan..Sadece uyuyakalıyorum..